Komplexní řešení Elektro

EPS

Montujeme a provádíme servis :

Nabídka elektronické požární signalizace (EPS) německého výrobce JOB detectomat je založena na adresných systémech umožňujících rychlou a přesnou identifikaci požáru s vyloučením falešných poplachů. Jde o plně certifikované systémy splňující kritéria platných evropských norem a s osvědčením akreditovaného pracoviště PAVÚS, které povoluje instalovat tyto systémy ve stavbách.


Současnou nabídku tvoří řada autonomních hlásičů, řada hlásičů k systémům EZS a klasické EPS a dále adresné analogové ústředny s možností instalace adresných požárních detektorů a dalších prvků (sirény, majáky, manuální tlačítka, konvenční a speciálních hlásiče), certifikované požární kabely a množství doplňků.


EVS (elektronické vstupní systémy)  a přístupové sytémy

Systémy jsou zhrnuty v našem sortimentu služeb. Jedná se o soustavu prvků propojených elektromechanicky- opticky nebo RF-ID  prvků pro vstup do objektu.

Verifikace pro vstup uživatele se provádí na základě otisku,čipové karty nebo klíčenky,alfanumerického kodu,Lze ovládat i formou GSM brány.

Dnes již nepotřebujete klíč v zámku.Stačí jen přiložit prst a máte objekt zpřístupněn,jelikož Váš prst je jedinečný klíč,který nikdo nemá.Popř. Čipovou kartou.Vstupním systémem lze i evidovat pracovní dobu elektronicky.

Kamerové systémy,IP Kamery a CCTV

Instalujeme a servisujeme dohledový systém, který pomocí uzavřeného televizního okruhu a nahrávacích zařízení provádí video nebo audio záznam popř.jen dohlíží v reálném čase na danou scénu.

Kde na jednom konci je kamera,mikrofon a na druhém konci je nahrávací zařízení nebo jiná periferie:monitor,vyhodnocovací jednotka.

Výše uvedené prvky potřebují pro komunikaci tzv. medium (cestu po které informace putují mezi zařízeními)

Typy medii:

-Optické

-Metalické

- bezdrátové...rádiové(šířící se vzduchem)


Inteligentní domácnosti a  KNX

V dnešní době se rozmáhá trend moderní automatizované domácnosti spravované vzdáleně pomocí miniserveru, který je připojen přes veřejnou IP adresu na Intetrnet. K tomuto serveru je výrobcem vytvořena aplikace, jenž lze ovládat domov např. z druhého konce planety.

Chytrá domácnost je jednoduše řečeno decentralizovaný  ( soustava, kde kterýkoliv  ovládací prvek může řídit přiřezením funkce několik úloh najednou ) systém.Prvky spolu jsou propojeny buď drátově (komunikují po sběrnici BUS nebo LAN síti) nebo bezdrátově RF- radio frequency.

 Zig bee,  Z-wave,WIfi,Bluetototh,Infraport


Mezi nejvíce známe a používáné systémy patří KNX,LOXONE,iNels,Control 4,Fibaro a další

My se v současné době zabýváme systémy KNX a iNels,

Připravujeme LOXONEStrukturované kabelážní systémy

Jsme certifikovaná firma pro instalace a opravy strukturovaných kabelážních systémů

Metalické rozvody

-UTP, FTP, cat. 5e , cat. 6, ,cat.6a

Optická kabeláž-SM a MM

-svařování a instalace optických vláken

Datové rozvaděče

-montáž

-vyvazování


EZS, PZTS

Jsme certifikovaná firma pro montáž a servis ústředen od firem:

Paradox

Systém SPECTRA/MAGELLAN

Řada ústředen pro menší a střední objekty nabízí až 32 zón a 2 podsystémy. Ústředny SPECTRA (drátová) a MAGELLAN (bezdrátová) mají jednotné programování, filozofii instalace, jednotnou nabídku klávesnic a modulů. Tato jednotnost výrazně usnadňuje práci instalačním firmám, kdy je celá řada ústředem velmi přehledná a pro instalaci i návrh jednoduchá. Instalaci ulehčuje i kompletní sortiment pro drátové a bezdrátové řešení, široká nabídka klávesnic a nabídka moderní komunikace na PCO i uživateli. Komunikace je možná přes IP (internet) nebo GSM (mobil).

Systém DIGIPLEX EVO

Ústředna pro větší a rozsáhlé objekty má 8 podsystémů a 192 zón. Jedná se o plně sběrnicový systém, který nabízí vysoký stupeň variability při výtváření topologie objektu. 4 vodičová sběrnice s vysokou odolností proti rušení umožňuje vytvářet i velmi dlouhé větve od základní ústředny a tím je možné instalovat i značně vzdálené zabezpečení v rozsáhlých objektech. Lze použít klasické drátové zóny připojené přes expandéry, BUS detektory a bezdrátové detektory. Uživatel může systém ovládat klasickým způsobem přes klávesnici, pomocí bezdrátových klíčenek, přes čtečku kartami a celou řadou čteček včetně otisků prstu. Kromě zabezpečení je integrovaná nadstavba přístupu, která umožňuje pomocí čteček a karet povolit nebo omezit pohyb osob po objektu. Systém DIGIPLEX má širokou nabídku pro drátové a bezdrátové řešení, širokou nabídku klávesnic a nabídku moderní komunikace na PCO i uživateli. Komunikace je možná přes IP (internet) nebo GSM (mobil).

GALAXY

Systém GALAXY Dimension

Velká ústředna určená pro projekty a integraci. Systém dokáže zabezpečit objekty s počtem podsystémů do 32 a počtem zón do 520. V případě, že máte projekt nebo zakázku na takto velký systém, kontaktujte nás a pomůžeme Vám s vytvořením nabídky a s výběrem komponentů.

 DSC

Systém DSC Power


Systém DSC Power Neo

Systém DSC Alexor

Systém DSC Maxsys


Visonic
Elektroinstalace do 1000V

-revitalizace původních rozvodů nízkého napětí elektro v panelových domech (výměna hliníkových vodičů za měděné
vodiče)
-opravy,montáž a výměny starých zásuvek a
vypínačů,jističů,proudových chráničů
-běžný servis elektrozařízení (pájení plošných spojů,čištění
kontaktů atd.)
-úprava rozvodů
-odborné konzulatce
-montáž hromosvodů (ochrana před účinky blesku,vnitřní i vnější)

Opravy a údržba elektroinstalací

-opravy,montáž a výměny starých zásuvek a
vypínačů, jističů , proudových chráničů v sítích  TN-S a TN-C-SOpravy světel a výměna zásuvek

výměna vadných součástí svítidel, opravy a výměny zásuvek: -jednofázových  230V/16A

-třífázových 400V/16A,32A,63A

          

Havarijní služba a elektroservis

Odstraňování havarijních stavů a poruch na elektroinstalacích ohrožujících provoz,zdraví lidí,zvířat a majetku


Jsme certifikovanou firmou pro montáž značky Paradox, DSC,Honeywell

Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.